Archistyl Archistyl
Pracownia architektoniczna

PRACOWNIA ARCHISTYL

O PRACOWNI

Archistyl jest pracownią autorską działającą na rynku architektoniczno-budowlanym od 2006 roku. Trzon pracowni stanowi główny projektant i założyciel firmy mgr inż. arch. Paweł Orlef – absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, który w roku 2005 uzyskał uprawnienia do wykonywania samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie w specjalności architektonicznej obejmującej projektowanie bez ograniczeń, oraz członek Podkarpackiej Izby Architektów.

Siedziba pracowni projektowej mieści się w Lesku, a teren działalności obejmuje głównie teren województwa podkarpackiego w szczególności powiatów leskiego i bieszczadzkiego. Niemniej jednak mobilność i otwartość pracowni pozwala na pracę w różnych częściach Polski.

ZAKRES USŁUG PRACOWNI ARCHITEKTONICZNEJ

Pracownia architektoniczna „Archistyl” zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie projektowania począwszy od uzyskania warunków zabudowy, przez sprawy formalno-prawne i projektowe, aż do otrzymania pozwolenia na budowę, w zależności od indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. W tym celu Pracownia współpracuje na stałe z wieloma sprawdzonymi i doświadczonymi projektantami, instalatorami oraz specjalistami w zakresie usług projektowych.

W zakres działalności wchodzą indywidualne projekty architektoniczne oraz wielobranżowe, wizualizacje, adaptacja projektów typowych, projekty konserwatorskie obiektów zabytkowych, inwentaryzacje oraz wykonywanie audytów i certyfikatów energetycznych. Pracownia specjalizuje się w projektowaniu budynków jedno i wielorodzinnych, pensjonatów, hoteli, obiektów użyteczności publicznej oraz przestrzeni publicznej.

Zakres usług pracowni architektonicznej